KONST / Litografier / Färglitografi 17025236

nr 1702 5236

Färglitografi

Lill Norén. Signerad, numrerad 243/325. Färglitografi, bildmått: 56x61 cm, yttermått inklusive ram: 74x78 cm

Utrop:

500 kr

måndag 19 maj 2025
kl 20:16:00